🦷 Pamokėlė „Sveiki dantukai – graži šypsena“

🦷 Pamokėlė „Sveiki dantukai – graži šypsena“

Balandžio 16 d. Šilalės lopšelyje-darželyje „Žiogelis“, „Voveriukų“ ir „Širdukų“ grupėse, vyko pamokėlės „Sveiki dantukai – graži šypsena,“ kurias vedė visuomenės sveikatos specialistės Sandra Žilytė-Mauricienė ir Justė Nausėdienė.
🍓Užsiėmimo metu jie sužinojo, kas padeda dantukams būti sveikiems, o kas jiems kenkia. Vaikai sužinojo, kad dantis reikia valyti du kartus per dieną, naudojant dantų pastą ir šepetėlį, kruopščiai valant visus dantų paviršius ne trumpiau kaip dvi minutes. Taip pat aptarta, kaip taisyklingai laikyti šepetėlį ir atlikti judesius.
📌Dalyvaudami pokalbyje ir atlikdami užduotėles, vaikai aktyviai įsitraukė, mokėsi atskirti gerus ir blogus įpročius bei suprato, kodėl svarbu prižiūrėti dantukus.
🧍‍♀️Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Sandra Žilytė-Mauricienė
        
Close Menu
Skip to content