📈Pirmosios pagalbos mokymai

📈Pirmosios pagalbos mokymai

📈Pirmosios pagalbos mokymai
Balandžio 14 dieną Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje I gimnazijos klasių mokiniams vyko pirmosios pagalbos mokymai, kuriuos vedė visuomenės sveikatos specialistės Sandra Žilytė-Mauricienė ir Nijolė Klapatauskienė.
Mokymų metu mokiniams buvo rodoma, kaip įvertinti nukentėjusiojo būklę, patikrinti kvėpavimą, atlikti gaivinimą bei naudoti išorinį automatinį defibriliatorių. Nors šie veiksmai atrodo nesudėtingi, jie gali išgelbėti gyvybę ❗
📌Praktinių užsiėmimų metu mokiniai turėjo galimybę patys išbandyti pirmosios pagalbos teikimo veiksmus, užduoti rūpimus klausimus ir įgyti įgūdžių, kurie gali praversti realiose situacijose.
🧍‍♀️Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Sandra Žilytė-Mauricienė
Close Menu
Skip to content