Balandžio 14 dieną Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje I gimnazijos klasių mokiniams vyko pirmosios pagalbos mokymai, kuriuos vedė visuomenės sveikatos specialistės Sandra Žilytė-Mauricienė ir Nijolė Klapatauskienė.
Mokymų metu mokiniams buvo rodoma, kaip įvertinti nukentėjusiojo būklę, patikrinti kvėpavimą, atlikti gaivinimą bei naudoti išorinį automatinį defibriliatorių. Nors šie veiksmai atrodo nesudėtingi, jie gali išgelbėti gyvybę 
