📅 2026 m. balandžio 22 d.
Įvyko penktasis programos „Atrakintas“ užsiėmimas Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijoje bei Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje.
🚫 Tęsiant psichoaktyvių medžiagų prevencijos temą, mokiniai dalyvavo diskusijose ir praktinėse veiklose, kalbėjosi apie rizikingų pasirinkimų pasekmes, stiprino gebėjimą atsispirti bendraamžių spaudimui bei ugdė atsakingą požiūrį į savo sprendimus.
💚 Per atvirą pokalbį ir įsitraukimą toliau stipriname jaunimo sąmoningumą, kritinį mąstymą ir sveikus pasirinkimus.
✍️Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą Vilma Navardauskienė







