ŠILALĖS RAJONE PRADEDAMA TEIKTI PRIKLAUSOMYBIŲ KONSULTANTO PASLAUGA

Nuo priklausomybių kenčiantys žmonės ir jų artimieji dažnai nežino, kur kreiptis. O pagalbos paieškas stabdo ir egzistuojanti visuomenėje stigma, kad priklausomybė tėra tik valios stoka, o ne liga.

Šilalės rajone plečiama pagalba nuo alkoholio priklausomiems žmonėms. Nuo šiol Visuomenės sveikatos biure šilališkiams ir  jų artimiesiems pagalbą teiks priklausomybių konsultantas, kuris anonimiškai, nemokamai konsultuos, patars,  suteiks informacijos, padės atpažinti ir įvertinti priklausomybes, motyvuos keistis, o reikalui esant – nukreips ir palydės į gydymo įstaigą.

Į konsultantą  be gydytojo siuntimo gali kreiptis ne tik pats žmogus, bet ir jo artimieji, draugai, manantys, jog asmeniui reikalinga pagalba. Konsultantas dirba tik mokslu pagrįstais metodais, laikosi anonimiškumo ir konfidencialumo principų.

Pagalba teikiama kiekvieną trečiadienį. Dėl registracijos ir išsamesnės informacijos kreiptis į  Visuomenės sveikatos biurą ( adresas:  Vytauto Didžiojo g. 17, Šilalė,  tel. (8 449) 46765)  arba kreiptis tiesiogiai į  priklausomybių konsultantą Vytautą Ruzgį tel. (8 687) 12833.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *