PROGRAMOS ĮGYVENDINIMAS LAUKUVOS N. VĖLIAUS GIMNAZIJOJE „BENDROJO UGDYMO MOKYKLŲ DARBUOTOJŲ GEBĖJIMŲ VISUOMENĖS PSICHIKOS SVEIKATOS SRITYJE STIPRINIMAS“

Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras įgyvendina programą „Bendrojo ugdymo mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimas“. Pirmieji rajone į programą įsitraukė Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazijos darbuotojai.

Tikslas – stiprinti darbuotojų gebėjimus visuomenės psichikos sveikatos srityje bei įgyvendinti psichikos ir

Gebėjimų stiprinimo vienų mokymų / supervizijų trukmė – 32 val., veikla vykdoma 4 – 8 mėnesius rengiant konsultacijas mokyklos bendruomenei ne rečiau kaip 1 kartą per mėnesį.

Gebėjimų stiprinimą vykdo komanda, kurią sudaro  2 specialistai:  psichologas (Asta Blandė) ir  socialinis pedagogas (Dalė Daiva Gasparavičiūtė).

Antras susitikimas vyko spalio 23 d. Šios dienos planas:

  • Darbas grupėse;
  • Atvejų pristatymas;
  • Savarankiškas darbas;
  • Diskusija;
  • Supervizijos;
  • Refleksija

Mokyklų darbuotojų gebėjimų visuomenės psichikos sveikatos srityje stiprinimo programa – tai galimybė padėti mokyklai įvertinti savo situaciją, numatyti galimus pokyčius ir žingsnis po žingsnio spręsti susidariusias ir trikdančias darbui mokyklines situacijas. Dalyvaudami programoje dalyviai atras naujų situacijos matymo kampų, stiprins tarpusavio komunikacijos įgūdžius ir ieškos būdų ne tik kaip efektyviai elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, bet ir stiprins įstaigos darbuotojų sutelktumo jausmą bei bendradarbiavimo įgūdžius.

Tai yra tęstinė programa, viso numatyti  5 susitikimai ugdymo įstaigoje, įvykę 2.

 

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

Vilma Navardauskienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *