JOGOS UŽSIĖMIMAS „MENAS BŪTI SVEIKAM“

Spalio 3 d., 18.00 val.  Restorane „Meldai“, Šilalės visuomenės sveikatos biuras organizavo praktinius jogos užsiėmimus „Menas būti sveikam“. Užsiėmimą vedė—Ramunė Džiugelienė – sertifikuota Šri Šri jogos mokytoja, psichologė, užsiimanti jogos praktikomis daug metų.

Siekiant tobulos sveikatos, žmogus turi būti ramaus proto, stabilus ir švelnių jausmų. Tai nėra paprasta šiandieniniame greitame gyvenime, tai iššūkis. Vienas iš kelių tai pasiekti yra joga. Tai kūno, proto ir sielos sąjunga. Šri Šri jogos praktikų seka lėta, dėmesys sutelktas į kvėpavimą ir kūno pajautimą. Ji puikiai tinka šiuolaikiniam, urbanizuotam žmogui, kuris nori tapti savo gyvenimo šeimininku, pakilti virš emocijų ir proto audrų. Tokia praktika gydo kūną, ramina protą, to pasekoje lengviau tvarkomės su įtampa, nerimu, stresu.

Užsiėmimo tikslas – būti čia ir dabar, aiškiau suvokti save, kaip gyvenimo kūrėją, nes viskas kas yra aplink mus, yra mūsų pačių sukurta.

Užsiėmimo metu dalyviai susipažino ir mokėsi:

  • Kūno lavinimo– jogos pratimų atlikimo;
  • Taisyklingo kvėpavimo technikos;
  • Atsipalaidavimo  būdų;
  • Pozityvaus mąstymo ir meditacijos.

 

Užsiėmime dalyvavo 35 rajono gyventojai. Ačiū lektorei už puikų laiką!

Sekantis užsiėmimas spalio 16 d., 18.00 val. Restorane „Meldai“, adresu – Vasario 16-osios g. 13A, (2a.). Laukiame atvykstančių.

 

Visuomenės sveikatos specialistė,

Vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

Vilma Navardauskienė

 


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *