ĮVYKO UGDYMO ĮSTAIGŲ VIRĖJŲ MOKYMAI

   Š.m birželio 21 d., Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo sveikos mitybos ir sveiko maisto gaminimo teorinius ir praktinius mokymus ugdymo įstaigų virėjams. Mokymų tikslas – suteikti mitybos ir sveikatai palankaus maitinimo pagrindus, išmokyti darbuotojus išsirinkti kokybiškus produktus ir iš jų praktiškai gaminti sveikatai palankius patiekalus, bei estetiškai juos pateikti. Mokymus vedė VšĮ „Sveikatai palankus“ steigėja, maisto technologė, mitybos, maisto saugos ir kokybės specialistė, ekologiškų maisto produktų sertifikavimo ekspertė Raminta Bogušienė. 
Mokymų metu dalyviai turėjo galimybę pasisemti žinių, įgyti motyvacijos gaminti sveikatai palankų maistą, taip pat išmoko sveikatai palankios mitybos pagrindų ir valgymo kultūros formavimo strategijos, sužinojo, kaip išsirinkti sveikatai palankias žaliavas ir pagaminti sveikatai palankius patiekalus, bei buvo pateikta informacija apie naujausias technologijas ir gaminimo principus, kad patiekalai būtų ne tik saugūs, kokybiški, bet ir sveikatai palankūs. Mokymuose dalyvavo 22 specialistai iš įvairių Šilalės rajono ugdymo įstaigų.
Už priėmimą, virtuvės patalpų suteikimą ir pagalbą mokymų metu dėkojame Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos administracijai ir virtuvės darbuotojams.
Mokymai finansuojami Valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos, skiriamos savivaldybių biudžetams Sveikatos apsaugos ministerijos kuruojamoms valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti, lėšomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *