PASKAITA „KAIP STIPRINTI ENERGIJOS BANKĄ?“

Gegužės 15 d., Šilalėje svečiavosi LIDIJA LAURINČIUKIENĖ  – lektorė, švietimo ir verslo konsultantė, praktikė, žurnalistė.

Dieną lektorė pradėjo Šilalės rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje,  vėliau vykome į Sodrą, Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos Šilalės skyrių. Abiejose įstaigose darbuotojams buvo skaitoma paskaita „Kaip stiprinti energijos banką?“.  Lektorė pasakojo, jog teigiamai nusiteikę ir pozityviai mąstantys žmonės daugiau pasiekia karjeroje, versle ir patiria profesinį pasitenkinimą – jie tampa pageidaujami darbuotojai. Jie laimingi asmeniniame gyvenime – su jais laimingi kiti žmonės. Jie turi platų socialinės komunikacijos ratą – jie patys patiria bendravimo malonumą ir jį suteikia aplinkiniams. Jie sveikesni fiziškai ir emociškai – jie mažiau patiria užsitęsusių neigiamų emocijų ir įgyja stiprų imunitetą ligoms. Jie vertina savo gyvenimą kaip turiningą ir prasmingą – jie kuria savo gyvenimo pridėtinę vertę, ir asmeninės  savo sėkmės formulę…

Tai – patys vertingiausi indėliai į asmenybės fizinės, dvasinės, protinės ir emocinės energijos banką.

Džiaugiamės gausiu klausytojų būriu ir žinoma puikia lektorės perteikta emocija ir žiniomis. Tikime, jog kiekvienas „rado“ energijos saugyklas.

Visuomenės sveikatos specialistė,

vykdanti visuomenės sveikatos stiprinimą

Vilma Navardauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *