Obelyno pagrindinėje mokykloje konkursas „Mano mokykla gali“

Šilalės rajono Obelyno pradinių klasių mokiniai priėmė iššūkį ir dalyvavo 1-4 klasių nacionaliniame moksleivių saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens konkurse „Mano mokykla gali“. Konkursas vyko nuo kovo 13 d.- balandžio 10 d. Šio konkurso tikslas – skatinti moksleivius susipažinti su saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens taisyklėmis, bei galimomis grėsmėmis, skatinti moksleivius domėtis vandens telkinių aplinka ir saugumu prie jų, taip pat tausoti aplinką ir jos neteršti, taip padedant kurti saugią erdvę prie vandens.
Mokiniams teko įveikti du iššūkius: sudalyvauti viktorinoje, kurios metu buvo tikrinamos žinios, kaip saugiai elgtis prie vandens telkinių ir vandenyje ir aplankyti artimiausią vandens telkinį, o jį aplankius, sukurti ir pagaminti labiausiai trūkstamo saugumo ženklo vizualizaciją/plakatą. Balandžio 3 d. po dviejų pamokų visi pradinių klasių mokiniai , mokytojai vyko prie vandens telkinio – Akmenos upelio, atvykę mokiniai prie upės įvertino saugą, galimus pavojus ir piešė saugumo ženklus prie vandens ir su juo prie telkinio nusifotografavo.
Visi mokiniai labai aktyviai dalyvavo, tačiau dalyvaujančios mokyklos sudaryta komisija vertino abiejų iššūkių atlikimą ir išrinko  geriausią komandą, tai ketvirtokai. Laimėjusi komanda savo nupieštą saugos ženklą išsiuntė į Lietuvos vaikų ir jaunimo centrą.
Būkite visada ir visur saugūs!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje

Nijolė Klapatauskienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *